Ortak Havuz Sistemi Kullanımı ( Auto Dj Ortak Çalma Listesi)

Ortak Çalma listesi sayesinde auto dj panelinizde mp3 yüklemek ile artık uğraşmanıza gerek kalmadan hit müzikleri 24 saat karma olarak dinleyicilerinize dinlettirebilirsiniz. Yeni havuz sistemimiz ile 10.000 lerce hit müzik kesintisiz olarak havuz sisteminden radyonuzda çalsın. istediğiniz şarkı listesini havuzdan seçebilirsiniz. Havuz sistemimizden pop müzik, slow müzik, yabancı müzik, karma müzik, kategorisinden istediğinizi seçerek yayınlarınıza verebilirsiniz. yayınlarınızda dj olamdığında oto yayında istediğiniz havuzu seçerek en iyi müzik listesini dinleyicilerinize ücretsiz olarak dinlettirebilirisiniz. 
NOT: havuz sitemini kullanıyorsanız dj panelinden dj ekledikten sonra auto dj durdur başlat yapmanıza gerek yoktur. eklediğiniz djler direk sam2 veya sam4 gibi programlara ip, port, şifre yi girerek hemen yayın alabilirler. 
kendi yüklediğiniz mp3 lerde biliyorsunuz ki dj yönetiminden dj ekledikten sonra havuz sistemini durdur başlat yapmanız gerekiyordu bu sistemde yapmanız gerekmez !!!

RADYO AUTO DJ E HAVUZDAN MÜZİK EKLEMEK
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Sık kullanılanlara ekle Sık kullanılanlara ekle

Bu dökümanı yazdır Bu dökümanı yazdır

Ayrıca Bakınız
V1 Radyo Scripti Yöneim Paneli Videosu (Görüntülenme: 5942)

Powered by WHMCompleteSolutionLiveZilla Live Chat Software