Hizmet Sözleşmesi:

Bu Sözleşme Radyo Hosting Paketleri Tarafından Hazırlanıp Satış Ve Kullanım Şartlarını Düzenlemek Amacıyla Hazırlanmıştır.Radyo Hosting Paketlerinden Hizmet Alan Müşteriler Aşşağıdaki  Belirtilen Şartları Kabul Etmiş Sayılacaktır..
SÖZLEŞMEM NE ZAMAN BAŞLAR
Müşteri’nin Radyo Hosting Paketlerinden aldığı herhangi bir paket sonrası sözleşme devreye girmektedir.
BİLDİRİM ADRESLERİ
Radyo hosting paketlerinden herhangi bir hizmet için  kendisine geri dönüş yapılabilmesi için müşteri kayıt esnasında geçerli bir mail adresi belirtmesi gerekmektedir.Aksi taktirde doğru girilmeyen tüm bilgiler karşısında tüm sorumluluk müşteriye aittir. Müşteri web sitesi üzerinden online kayıt esnasında veya daha sonra firmamıza bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan etmektedir. Radyo hosting paketlerine müşteri tarafından bildirilen bilgiler yanlış,eksik veya  güncel olmamasından sebep meydana gelebilcek  zararlar,aksaklıklardan dolayı  Gerekli müşteri Radyo hosting paketlerine hiçbir şekilde paha biçilemez  ve bu sözleşmeyi  öyle bir talep içersinde bulunmayacağını peşinen kabul etmektedir…
RADYO HOSTİNG PAKETLERİNİN SAĞLADIĞI HİZMETLER;
Radyo hosting paketleri müşterinin online başvurusu süresinde bildirilen servisler müşterinin kendi sisteminde kurulumu gerçekleştirilir. İlgili ücretlerin gerek kredi kartı ile gerek havale ile peşin olarak tahsilatını takip etmektedir, verilen hizmetin aktif hale getirebilmesi için kullanımlarını açar ve müşteriyi bilgilendirir.
HİZMETLER ÜCRETLER VE ÖDEMELERİ
Müşteriler, Radyo hosting paketlerinden almış olduğu hizmetin kullanım ücretini ve ilgili lisans ve vergilerini ödemeyi kabul eder. Ücretler açılan servisin dönem başında peşin olarak tahsil etmektedir. peşin olarak kısmen ücret gönderen müşterilerin sunucularını radyo hosting paketleri kapatma hakkına sahip ve geri iade yapmama hakkına sahiptir. Radyo hosting paketlerinden alınan hizmette sözleşme anında yazılı veya sözlü e-posta veya iletişim yolu ile bildirilmektedir. Radyo hosting paketleri her türlü servis ücretlendirilmesini düzenleme yapma hakkını dilediği zaman kullanabilmektedir.müşterilerin hizmet değiştirmesi halinde gerekli bilgiler yine e-posta hizmeti ile gerekli kişiye bildirilmektedir.müşterini firmamızdan almış olduğu hizmeti kullanması geçerli olan müşteri sözleşmesini kabul etmiş sayılmaktadır.Müşteriler dilediği anda 5 iş günü ila 10 iş günü içersinde haber vermek şartı ile, Radyo hostinğ paketlerine yapacağı yazılı başvuruda gerek e-posta,posta yoluyla yada müşteri paneli ile bildirip işlemlerini yani sözleşmeyi fesh edebilir,müşterinin sözleşmeyi fesh ettiği andan itibaren aldığı hizmetlerin bedeli borçları vs.. gibi tutarlar kredi kartları hesabından veya havele yolu ile tahsil edilmektedir.müşterinin sözleşmeyi sonlandırması halinde müşteriye ait tüm bilgiler sistemden silinecektir.Firmamız kredi kartları bilgilerini sisteme kayıt almacağını kesinlikle beyan eder
RADYO HOSTİNG PAKETLERİNDEN HİZMET ALAN MÜŞTERİ YÜKÜMLÜLÜKLERİ
Müşteriler radyo hosting paketleri hizmetimizden ticari itibarına ve saygınlığına zarar verecek veya zedelicek davranışlarda katien bulunmaz, aksi taktirde radyo hosting paketleri sözleşmeyi fesh etme hakkına sahiptir. Müşterilerin radyo hosting paketlerinden almış olduğu hizmetlerinde herhangi birinde  her türlü doğacak hak talebine karşı firmamızın zarar  temin edeceği ve görülen zararı temin edeceği konusunda bildirgedir.web sunucuları radyo hosting sunucuları radyo siteleri gibi hizmetlerimizde hiç biri tarafımızdan kabul edilemeyen materyaller bulunmaktadır. Korsan yazılım, IRC scriptleri,yatırım siteleri,çekiliş kumar siteleri,canlı spor yayının her tür  yayını belirtilen şartların hepsi kesinlikle ve kesinlikle yasaktır  belirtilen yasalara aykırı gelinmesi durumunda firmamız anlaşmayı fesh edip tazminat isteme hakkına sahiptir.diğer şekilde müşterileri etkileyecek  bir dos atak veya diğer saldırı alan hizmetler derhal kapatılır ve radyo hosting paketleri bu konuda  tamamıyla haklı olup dilediği zaman gerekli hizmeti aktif hala geçirebilir veya geçirmeyebilir bu durum radyo hosting paketlerinin verebilceği bir karardır.aksi belirtilen durumlar haricinde müşterilerin yapacağı online işlemlerde ilgili olarak radyo hosting paketlerindeki kayıtlar geçerli sayılacaktır.
MÜŞTERİLERİN HAKLARININ DEVREDİLEBİLMESİ
Müşteriler bu sözleşme kapsamındaki servislerini müşteri panelinden Radyo hosting paketlerinin onayı olmadan devredebilme hakkına sahiptir devir işleminden kaynaklanan anlaşmazlıklar radyo hosting paketleri yönetimini hiçbir şekilde alakadar etmemektedir.
SALDIRGAN VE TEHTİKAR DAVRANIŞLAR
RADYO HOSTİNG PAKETLERİNİN Servislerini  3 şahıs kurumlara karşı saldıran tehtitkar,tahrik edici şekilde hareket etmeleri halinde sözlemse fesh edilebilinir gerekli müşteri firmamıza almış olduğu hizmetten dolayı  hakaret,küfür vb. davranışlarda radyo hosting paketleri firmasi gerekli müşterinin ilişkisini kesip aldığı hizmeti kesip gerekli mahkemeye başvurma hakkına sahiptir.diğer yasadışı aktivitelerde buna dahildir.firmamızın bu durumlarda sözleşmeyi fesh edip gerekli kişi hakkında yine mahkemeye başvurabilme hakkına sahiptir.
Yukarıda belirtildiği üzere, Firmamız servislerinden faydalanan kullanıcılar, gerçekleştirdikleri aktivitelerin yasal sonuçlarından kendileri sorumludurlar.
Firmamız, haberdar olduğu zararlı aktivitelerle ilgili bilgi silme, web sitesinin yayınını durdurma, zararlı yayınları bloke edecek uygulamalar kullanma, Internet erişimini engelleme gibi önlemleri alma hakkını saklı tutmaktadır. 
Radyo hosting paketleri adresinden herhangi bir hizmet satın alan herhangi bir müşteri yukarda yazılmış olan tüm sözleşmeyi kabul etmiş sayılır ve aksi durumlarda yapılacaklardan firmamız hiçbir şekilde sorumlu ve yükümlü degildir…FTP şifrelerini normalde firmamız müşterilerine vermez ama müşteriler illede isterlerse şayet bilgiler aktarılır ama belli virüs ve çökme veya herhangi bir yazılım yapılmıs olan hatalar firmamıza  paha biçilemez bu gibi durumlarda kişiler müşteriler firmadan bi hak talep edemez aksine hareketler sergilerse firmamız sözleşmeyi  fesh etme hakkını sakla tutmaktadır. ayrıca bu gibi işlemlerde firmamız tarafından  saglanan domain hizmetide müşterinin argo,hakaret,tehtitkar,tetikleyici davranışlarda bulunması halinde domainide firmamız tarafından sonlandırılabilinir.. (Php Kodlamalar için geçerlidir)

Radyo Hosting Paketlerine Kayıt Olan Tüm Bireyler Hizmet Sözleşmesini Kabul Etmiş Sayılır.

Telif Hakları Konusunda Tüm Sorumluluklar Radyoların Kendilerine Aittir.


EXTRA KURULUM YAPILIPTA ÜCRETİ ÖDENMEYEN RADYOLAR RADYO HOSTİN PAKETLERİ TARAFINDAN SONLANDIRILABILINIR.VE GEREKLİ SÖZLEŞME FESH EDİLEBİLİNİR..

RADYO HOSTİNG PAKETLERİ YÖNETİM.
                                                                                            

Powered by WHMCompleteSolution